Zdravá výživa

Kategorie Výživa a krevní skupiny

KREVNÍ SKUPINA 0         Česká kuchyně pro Váš typ

Olga Mengerová, Pavla Momčilová

KREVNÍ SKUPINA 0
Česká kuchyně pro Váš typ

Znáte svoji krevní skupinu? Pak můžete zapracovat na své kondici, štíhlé linii i psychickém stavu úpravou jídelníčku podle Dr. D´ADAMA. V knize jsou zpracovány poznatky tohoto skvělého amerického lékaře pro české prostředí a české potraviny. 150 receptů, týdenní jídelníček a mnoho odborných rad. Vložena tabulka prospěšných, neutrálních a škodlivých potravin pro všechny KS.

Koupit

129 Kč 88 stran, brož
ISBN 978-80-85936-46-1

KREVNÍ SKUPINA A         Česká kuchyně pro Váš typ

Pavla Momčilová, Olga Mengerová

KREVNÍ SKUPINA A
Česká kuchyně pro Váš typ

Pokud znáte svoji krevní skupinu, můžete zapracovat na své kondici, štíhlé linii i psychickém stavu úpravou jídelníčku podle Dr. D´ADAMA. V knize jsou zpracovány poznatky tohoto lékaře pro české prostředí s domácími potravinami. 200 receptů, týdenní jídelníček a mnoho odborných rad. Vložena tabulka prospěšných, neutrálních a škodlivých potravin pro všechny KS.

Koupit

159 Kč 144 stran, brož
ISBN 978-80-85936-38-0

KREVNÍ SKUPINY B a AB         Česká kuchyně pro Váš typ

Pavla Momčilová, Olga Mengerová

KREVNÍ SKUPINY B a AB
Česká kuchyně pro Váš typ

Pokud máte krevní skupinu B nebo AB, zapracujte na své kondici, štíhlé linii i psychickém stavu úpravou jídelníčku podle Dr. D´ADAMA. Poznatky amerického lékaře jsou zpracovány pro české prostředí a domácí potraviny. 220 receptů, týdenní jídelníčky a mnoho odborných rad pro nositele krevních skupin B a AB. Vložena tabulka prospěšných, neutrálních a škodlivých potravin pro všechny KS.

Koupit

159 Kč 144 stran, brož
ISBN 978-80-85936-46-1

TABULKA prospěšných, neutrálních a škodlivých         potravin pro krevní skupiny A, 0, B, AB

TABULKA prospěšných, neutrálních a škodlivých potravin pro krevní skupiny A, 0, B, AB

Přehledná skládačka do kuchyně, kapsy či do kabelky. Pohodlně a smysluplně vám usnadní výběr potravin prospěšných pro vaši krevní skupinu – při nákupu i vaření.

Koupit

20 Kč 6 stran, křída