Zdravá výživa

Katalog Výživa dětí

VAŘÍME DĚTEM chutně a zdravě

MUDr. Peter Horan – Pavla Momčilová

VAŘÍME DĚTEM chutně a zdravě

Vyvážená a pestrá zdravá výživa dětí je základem jejich zdraví i zdraví celé rodiny. Děti jsou ještě malé a nevědí, co je pro ně vhodné a co nikoliv. Rodiče by měli děti učit, co jim prospívá. Pro děti platí, že jejich zdraví poškozujeme i tím, co nezdravého snědly (cukrovinky apod.). Naše kniha je pomocníkem pro všechny rodiče. Je rádcem, z čeho a jak připravovat zdravá a chutná jídla pro děti od 2 let a pro celou rodinu. Přes 600 receptů uspokojí i ty nejnáročnější chutě, příprava je vždy jednoduchá a rychlá.

Koupit

352 Kč 338 stran, vázaná
ISBN 978-80-85936-08-9

POLÉVKY A KAŠIČKY pro nejmenší

MUDr. Judita Hofhanzlová

POLÉVKY A KAŠIČKY pro nejmenší

Správná výživa malých dětí, to jsou první příkrmy a polévky.Každá maminka je připravuje s péčí a láskou. Rady starších však často neodpovídají správným názorům na zdravou stravu děťátka. V naší knížce najdete správnou odpověď na to, co a jak připravit, aby děťátko prospívalo. Knížka je plná snadných, zdravých a hodnotných receptů z pera zkušené lékařky. I nezkušená maminka vše dobře zvládne.

Koupit

199 Kč 100 stran, brož
ISBN 978-80-85936-54-2

NASTÁVAJÍCÍ A KOJÍCÍ MAMINKY si vaří chutně a zdravě

MUDr. Judita Hofhanzlová

NASTÁVAJÍCÍ A KOJÍCÍ MAMINKY si vaří chutně a zdravě

Děťátko si v době těhotenství bere vše potřebné od maminky. A tak výživa těhotných žen, dokonce i před otěhotněním, a pak i výživa kojících maminek do značné míry ovlivní vývoj děťátka. Co by nemělo chybět v jídelníčku v  těchto důležitých obdobích, čeho by se měla maminka vyvarovat, jak co uvařit a mnoho dalších rad zkušené lékařky obsahuje tato knížka.

Koupit

229 Kč 112 stran, brož
ISBN 978-80-85936-54-2

MIMINKO

MUDr. Judita Hofhanzlová – Calendula, o.s.

MIMINKO

Knížka je výsledkem mnohaleté praxe jihlavské lékařky s maminkami miminek a malých dětí. Nejen jako laktační poradce, ale i jako zkušená lékařka a praktická homeopatka podává v knize ucelenou a srozumitelnou „poradnu“, jak šťastně překonat první měsíce života malého človíčka ve zdraví a radosti dítěte i celé rodinky. Je tu zmíněna i výživa malých dětí a souvislosti s vývojem miminka.

Koupit

211 Kč 118 stran, brož
ISBN 978-80-903971-0-1

Stručná celozrnná BIO kuchařka

Pavla Momčilová

Stručná celozrnná BIO kuchařka

Základní barevná kuchařka zdravé výživy pro začátečníky i mírně pokročilé v celozrnném vaření a pečení. 100 chutných, odzkoušených a fungujících receptů a mnoho rad do celozrnné kuchyně.

Koupit

109 Kč 68 stran, brož
ISBN 978-80-85936-80-1

Pavla Momčilová

KVÁSKOVÝ CHLEBA
Kváskomanie v Čechách a na Moravě

NOVINKA

Kváskový chleba a živý chlebový kvas jsou v poslední době hitem zvláště mezi mladými. Přední odbornice na zdravou výživu a zdravé vaření a pečení v knize sebrala své více než třicetileté zkušenosti s pečením kváskového chleba. Najdete zde mnoho „kváskových“ rad a fíglů, uděláte si domácí kvas, naučíte se péci zdařilý kváskový chleba, pochopíte taje vícestupňového vedení kvasu a těst, najdete zde blok vad a jejich odstranění, příklady fungujících receptur na kváskový chleba, recepty na další využití kvásku v kuchyni i na zhodnocení zbylého chleba.
Kniha je „biblí“ pro každého mistra domácího pečení.

Koupit

199 Kč 120 stran, brož
ISBN 978-80-85936-70-4